O mnie

Bartosz Biazik

Kreator wizerunku, stylista i właściciel Szkoły Kreowania Wizerunku

Nazywam się Bartosz Biazik, jestem dyplomowanym doradcą wizerunku, stylistą, szkoleniowcem oraz personal shopperem. Przede wszystkim jednak jestem sobą i do tego też zachęcam ludzi, z którymi pracuję. Jestem pasjonatem mody, głęboko przekonanym, że ubiór nie jest jedynie narzędziem mającym chronić nas przed zimnem, lecz również zwierciadłem odbijającym nasze wierzenia, osobowość i pasje.

osobisty stylista bartosz biazik
osobisty stylista Bartosz Biazik

Umiejętności

Prowadzę warsztaty modowe, przygotowuję materiały video z poradami stylistycznymi, zajmuję się kreowaniem wizerunku biznesowego i nieustannie inwestuje w siebię.

Jedną z ciekawszych usług, które oferuję jest edukacja sprzedawców i doradców klienta w fachowej i profesjonalnej obsłudze klienta. W pracy szczególnie cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem. Każdą poznaną osobę traktuję jak osobną historię wyrwaną z księgi życia. Moja otwartość, szczerość, czasami bezpośredniość potrafi ocieplić niemal każdą relację, budując zdrowe podłoże ku świetnie dobranym stylizacjom.

osobisty stylista Bartosz Biazik

Kwalifikacje

Obroniłem pracę dyplomową na temat dress codu, etykiety stroju oraz wizerunku polityków.

Na co dzień zajmuję się indywidualnym doradztwem, przeprowadzaniem metamorfoz, szkoleniami dla firm, oraz od czasu do czasu stylizacją pod sesje zdjęciowe. Pracuję jako oficjalny stylista centrum handlowego Wroclavia.